Arnavutköy Nokta Tesisleri – Kuzu Çevime

2022 Nokta Tesisleri İftar Menüsü

Anadolu’nun eşsiz lezzetlerinden olan kuyu kebabı ve semaver çayı eşliğinde unutulmaz iftar keyfi sizleri bekliyor..

Nokta Tesisleri İftar Menüsü

 

İletişim Bilgilerimiz

Kroki

İstanbul Avrupa Yakası İftar Mekanları – 2022

İstanbul Avrupa Yakası iftar mekanları arasında sahip olduğu orman manzarasıyla fark yaratan Nokta Tesisleri, ormandan gelen serin esinti iftarınıza farklı bir hava katıyor. Konumuyla olduğu kadar zengin iftar menüsüyle de dikkat çeken mekanda siz de Anadolu’nun eşsiz lezzetlerinden olan kuyu kebabı ve semaver çayı eşliğinde unutulmaz güzellikte bir iftar geçirmek istiyorsanız rezervasyonunuzu hemen yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kuyu Kebabı ve diğer et ürünlerinin ana yemek olarak sunulduğu menüyü, tatlı ve meyveyle sonlandırabilirsiniz. İstanbulun en güzel iftar mekanlarından olan Nokta Tesisleri’nin en önemli özelliği çocuk oyun alanlarının olması. Böylece siz bahçede iftarınızı açarken, çocuklarınız da güvenle oyun oynayama devam edebilir.

Anadolu Mutfağının en lezzetli ana yemeklerinden olan kuyu kebabı, geleneksel erzurum kadayıf dolması ve diğer tatlı çeşitleri, Osmanlı şerbetleri, odun ateşinde hazırlanan semaver çayından oluşan zengin iftar menüsüyle Nokta Tesisleri, ramazan boyunca sizi bekliyor.

Nokta Tesisleri'nde kendinizi özel hissedeceksiniz.