Arnavutköy Nokta Tesisleri – Kuyu Kebabı

HAKKIMIZDA

“Kendi çiftliğimizde yetiştiriyoruz. Sizlere ikram ediyoruz. Çünkü her misafirimiz bizim için özeldir”

Nokta Gurup olarak ticari faaliyetlerimizde sağlık,güven,lezzet ve kaliteye verdiğimiz önemden dolayı restaurantlarımız ve toptan et tanzimi, dağıtımı yaptığımız müşterilerimize kendi çiftliğimizde; uzman veteriner hekim kontrolünde üretim yapmaktayız.

Kahvaltı sofrasının vazgeçilmez lezzetleri ile sizi çam ormanları arasında yeşillikler içerisinde temiz hava teneffüs edeceğiniz ferah ve nezih bir ortamda sevdiklerinizle tesislerimizde kahvaltıya bekliyoruz.

“Beslenmek bir gereksinim olduğu gibi ,yemek yapmak da bir sanat işidir.” Bundan 20 yıl önce Anadolu da hep bir amaç için birlikte kararlıca başladı serüvenimiz. İstanbul gibi metropol bir şehirde kaliteden ödün vermeden sağlıklı,temiz,şeffaf bir hizmet vermekteyiz.

Kendi çiftliğimizde uzman veteriner hekim kontrolünde küçük ve büyük baş hayvan yetiştirip islami kurallara uyarak kesimhanemizde kesilen hayvanlarımız, her biri alanında uzman kebap ustalarımızca hazırlanarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bugün gelinen noktada 1500 kişilik kapasitemiz ve bu gereksinimi karşılayacak uzman personelimiz ile değerlerimiz bizi size anlatır.

 

Nokta Tesisleri'nde kendinizi özel hissedeceksiniz.